19. yüzyıldan kalma tıbbi uygulamalar. Ünlü Türk ürolog, doktorların prostat iltihabı ve prostat tümörü tedavisi olmak isteyen erkekleri nasıl kandırdığını ortaya çıkardı

Uzm. Prof. Dr Ahmet Karakına, Üroloji, Türk hekim, akademisyen, bilim insanı

35 yıllık ürolog olan Ahmet Karakına’ın sıkça söylediği bir söz var: "Herkes bizim mesleğimize bir değer biçiyor."

Ahmet Karakına, tıp alanında yalanı kabul etmeyen ve muhtaç insanlara yardım etmek için her türlü çabayı gösteren az sayıdaki doktordan biridir.

Bu nedenle üroloji tedavisi konusunda Türk tıbbıyla ilgili yaptığı açıklamasından endişe duyuyoruz. Dr. Karakına, 34 farklı ilde hastanelerin üroloji servislerini ziyaret ettikten sonra büyük şok yaşadığını söylüyor. Ahmet Karakına’ın iddiasına göre: TÜRKİYE’DE PROSTAT TEDAVİSİNDE ÇOK ESKİ YÖNTEMLER KULLANILIYOR. ONUN İÇİN 50 YAŞ VE ÜZERİ ERKEKLERİN %95'İNDE BU HASTALIĞIN OLMASINA ŞAŞIRMAMAK LAZIM.

Karşılaştırma yapmak gerekirse, Tayland'da 50 yaş üstü erkeklerde prostat iltihabı sıklığı sadece %31.

Yoğun programına rağmen, Dr Ahmet Karakına, muhabirimizin sorularını yanıtladı. Türkiye’nin her yerinde prostat iltihabı ve prostat tümörü tedavisinde kullanılan yöntemlerin kabul edilemez olduğuna söyledi. Neden böyle düşündüğünü açıkladı.

– Doktor Bey, geçenlerde Türk ürologların tümünün sahtekâr olduğunu ve Türkiye'de prostat iltihabı tedavisinde kullanılan yöntemlerin geleceği olmadığını beyan ettiniz. Bu beyanınızı biraz açıklayabilir misiniz?

– Kesinlikle. Öncelikle, bu açıklamalardan rahatsız olan binlerce kişiden özür dilemek istiyorum. Yine de, herkesin bilmesi için bu sorunun ele alınması gerekir. Aksi takdirde hiçbir şey değişmeyecektir.

Türkiye’de üroloji alanında korkunç şeyler oluyor. Özellikle prostat iltihabı ve prostat tümörü tedavileri açısından. Bugün Türkiye’de kullanılan tedavi yolları 20–30 yıldır geçerliliğini yitirmiş durumda.

Muhtemelen şaşıracaksınız, ancak dünyanın hiçbir yerinde PROSTAT, ARTIK KRONİK BİR HASTALIK DEĞİLDİR VE KOLAYCA TEDAVİ EDİLEBİLİR! Bu, dünyanın her yerinde böyle ama bizim ülkemizde değil.

Türk doktorları hastalarına aşağılayıcı rektumdan prostat masajı uygulayarak ve fizyoterapi prosedürleri ile eziyet ediyor. Bunlara, galvanizasyon, elektroforez, ultrason, manyetoterapi ve tehlikeli antibiyotikler de dahildir.

Bu ağrılı, pahalı ve tehlikeli yöntemler prostatı tedavi etmez, hastalık gelişmeye devam eder. Antibiyotikler, patojenik bakterileri kısa bir süre için öldürür. Ama 1–2 ayda tekrar çoğalırlar. Ve bir süre sonra prostat iltihabı tekrar ortaya çıkar. Aslında hiç iyileşmemiştir. Sonunda, 1. aşamadaki prostat iltihabı, 2., 3., 4. aşamaya ulaşır...

Potansiyel sorunları, kişinin eşiyle olan ilişkisini etkiler. Hasta ağrı, idrar bozuklukları, üreme fonksiyon bozuklukları yaşar. PROSTAT KANSERİ OLUŞMA RİSKİ VARDIR. Prostat kanseri, ölüm oranı yüksek olan en ciddi erkek hastalıklarından biridir.

Sonuç olarak, Türk doktorları hastalarını iyileştirmek yerine onlara acı yaşatıyor ve hatta ölüme sebebiyet veriyor.

Durum endişe vericidir. Artık başka doktor gibi, ki aralarında derin saygı duyduklarım vardır, sessiz kalamam.

Birinci aşama Semen kesesi Prostat Mesane
İkinci aşama Semen kesesi Prostat Mesane
Üçüncü aşama Semen kesesi Prostat Mesane
Dördüncü aşama Semen kesesi Prostat Mesane
Prostat iltihabı gelişiminin dört aşaması vardır. İltihaplanma ne kadar yüksekse, kanser gelişme riski o kadar yüksektir. Zamanında tedavi edilmezse, vakaların %89'unda kanser görülür. Dikkat edin! PROSTAT, TEDAVİ EDİLMEDEN BIRAKILAMAZ!

– Türkiye’de tıp neden bu kadar geri?

– Çünkü kimse hiçbir şeyle ilgilenmiyor! Devlet kliniklerinde çalışan ister yaşlı ister genç olsun, doktorların eğitimi yetersiz. İyi eğitimli doktorlar özel kliniklerde çalışıyorlar. Onların önceliği hastalarını iyileştirmek veya hastaların kendilerini tedavi etmelerine olanak sağlamak değildir. Çünkü bu, gelir kaybına neden olacağından işlerine gelmez. Dolayısıyla, hastalardan rektal masaj seansları ve çeşitli tıbbi cihazlar kullanılarak yapılan prosedürler isteyerek daha fazla para ödemelerine yol açarlar. Geçici etkisi olacak antibiyotikler yazarak hastanın geri gelmesini sağlamak çok daha kârlı olur.

Doğru tedavileri uygulayan doktorlar işlerinden kovuluyor. Ama yeni bir iş bulmak kolay değil. Bu yüzden herkes susuyor. Hepsinin aileleri, çocukları var. Bazıları modern tedavi yöntemlerini bulmaya bile çalışmıyor, amirlerinin uyguladığı ilaçları veriyor, maaşlarına ek olarak düzenli ikramiye alıyorlar. İnsanlar umurlarında değil.

Ne yazık ki Türkiye’de tıp çok yozlaşmış durumda. Pek çok ülkeye seyahat ettim ama Türkiye’de gördüğüm kaosu hiçbir yerde görmedim... Tek kelimeyle korkunç. Ülkemiz insanının yaşamak zorunda kaldığı koşullar için üzülüyorum.

– Gelişmiş ülkelerde prostat iltihabı nasıl tedavi edilir?

Prostatın nedenini bilmeniz gerekir. 2003 yılında Danimarkalı bilim insanları prostatın ana nedeninin pelvis bölgesindeki organlarda oluşan kan dolaşımı eksikliği olduğunu kanıtlamayı başardılar. Bu bölgede prostata hizmet eden çok sayıda ince kılcal damar bulunmaktadır. Yaşla birlikte veya bazı zararlı faktörler nedeniyle bu kılcal damarlar tıkanır ve kan artık dolaşamaz.

Erkekler için 18 hayati hormon üreten prostat, gerekli miktarda besin ve oksijenden yoksun kalır. Bir durgunluk süreci meydana gelir. Salgı, bez dokularında birikerek bakteri üremesini teşvik eder. Salgı bezi şişer. Bu şişmeye akut prostat iltihabı denir. Salgı birikimine kronik prostat iltihabı denir.

Böylece prostat iltihabıyla savaşmak için ne yapmamız gerektiğini anlayabiliriz. Türk doktorların yaptığı gibi bakterileri tehlikeli antibiyotiklerle öldürmemize gerek yok. Durgunluk sürecini ortadan kaldırmalıyız. Başka bir deyişle, prostattaki kan dolaşımının normalleştirilmesi gerekir.

Prostatın karmaşık dolaşım sistemi. Kılcal damarların en az %5'inin tıkanması, hastalık riskini %60 artırır

2007'de bilim insanları, alfa hidroksi retinol adlı özel bir A vitamini türevinin pelvis bölgesindeki küçük kılcal damarları temizleyebildiğini keşfettiler. Doğası gereği Gotu Kala bitkisinin yapısında bol miktarda bulunabilir. Bu madde kolesterol moleküllerine nüfuz eder (erimiş tereyağı kıvamında olduğundan kan damarlarını tıkar) ve içeriden yok eder. Böylece damar, özellikle pelvis bölgesindeki küçük kılcal damarlar temizlenir.

Alfa hidroksi retinol ile yapılan tedavinin prostat iltihabını tamamen iyileştirdiği kliniğimizde bile kanıtlanmıştır (staz süreçlerini ortadan kaldırır, prostatta kan dolaşımını normalleştirir). Peki, tam tedavi ne anlama geliyor? Önümüzdeki yıllarda prostat iltihabının artık gelişmeyeceği anlamına gelir. Sürekli ağrı kaybolur, iltihap azalır, ereksiyon ve idrara çıkma normalleşir. Hasta tamamen sağlıklı hale gelir.

Bu, şu anda tüm dünyada çoğu ülkede kullanılan modern prostat iltihabı tedavisinin özüdür.

– Alfa hidroksi retinol içeren herhangi bir ilaç var mı? Türkiye’deki hastalar için bir tavsiyeniz var mı?

– Bir kez daha şaşıracaksınız. Türkiye’de BÖYLE BİR İLAÇ VAR! Üstelik kimsenin ihtiyaç duymamasına rağmen ülkemizde geliştirildi. Diğer ülkeler gibi biz de Türkiye’deki üreticiden alıyoruz. Amerika kaynaklı eşdeğer ürünlerden çok daha ucuz ve birkaç kat daha verimli.

Bu ilacın adı Viprosta Max. Tıp ve Eczacılık Üniversitesi'nde geliştirildi. Kırmızı Kök’e (alfa hidroksi retinol) ek olarak, uygun miktarlarda seçilmiş, erkek sağlığı için faydalı 30 başka bileşen içerir. Erkek sağlığı için karmaşık bir üründür. Tüm malzemelerden bahsetmeyeceğim, sadece bazılarını söyleyeyim.

Fadogia özü

Testosteron üretimini 3–4 kat artırır, bu da cinsel gücü artırır ve bir erkeğin daha uzun süre genç kalmasını sağlar.

Bryonia Laciniosa

İdrara çıkmayı normalleştirir, prostat iltihabını hızla durdurur

E vitamini

Sperm kalitesini artırır. Ereksiyonu güçlendirir. Sağlıklı çocuklar yapmaya yardımcı olur

Peru Makası

Prostat bağışıklığını artırır. Patojenik mikro floranın gelişmesini engeller.

Thlaspi

Enfeksiyöz, enflamatuar, tümöral süreçleri ve prostat değişikliklerini gidermeye yardımcı olur.

– Yani bu ilaç Türkiye’de satın alınabilir mi? Eczanelerde satıyorlar mı?

– Türkiye’de üretiliyor olmasına rağmen eczanelerden satın alamazsınız. İnanamayacaksınız. Türkiye’de bürokrasiyi yenemezsiniz. Bildiğim kadarıyla, üretici firma eczanelerde raflarda yer almaya çalıştı ama izin vermediler. Kimse insanların kendilerini evde tedavi etmesini istemiyor. Ne doktorlar ne de eczaneler böyle bir durumu tercih etmiyor.

Ancak Türkiye’de erkekler için iyi bir haberimiz var. İsterlerse, Viprosta Max online Bu kampanyanın amacı erkeklere yardım etmektir. Ürün, Türkiye'nın her yerine teslim ediliyor.

ProstEro

Şu anda, web sitesinde indirimli fiyatla Viprosta Max alıp tedavilerini tamamlamış erkeklerle yapılmış bir anket var. Bu araştırmanın amacı, bu ilacın ne kadar verimli olduğunu bulmaktır. Şu anda 2 binden fazla erkek ankete katıldı. Sonuçlar burada:

  • %99 oranında deneklerde perine ve idrara çıkma sırasında ağrı ortadan kalktı
  • %99 oranında deneklerde idrara çıkmada (idrar sıklığı ve miktarı) normaleşme
  • %96 oranında deneklerde prostat iltihabı azalması
  • %93 oranında deneklerde cinsel güç geri kazanıldı
  • %98 oranında deneklerde genel sağlık durumu iyileşti

Gördüğünüz gibi, Viprosta Max çoğu erkeğin sağlığının iyileştirilmesine yardımcı oluyor. Tedavinin evde yapılabileceğinden daha önce bahsetmiştim.

– Promosyon kampanyası ne kadar sürecek?

– Tıp ve Eczacılık Üniversitesi, bu amaç için hatırı sayılır miktarda Viprosta Max ayırdı. Yine de, neredeyse tükendi. Son zamanlarda, Viprosta Max giderek daha popüler hale geldi. İnsanların özelliklerini duyup başkalarına tavsiye ettiğine inanıyorum.

Bu nedenle, prostat iltihabını (kronik prostat iltihabı dahil) modern bir ürün yardımıyla tedavi etmek ve aynı zamanda tasarruf etmek isteyen tüm erkeklere en kısa sürede sipariş etmelerini tavsiye ediyorum.

Şu anda üretici, ilk kez sipariş veren müşteriler için son derece çekici bir promosyona sahiptir. Promosyonu buradan alın:

Uyarı!
Web sitemiz, Viprosta Max satın almak isteyenler için indirim sunuyor. ÇEVİR'e basarak şansınızı deneyin. Şanslıysanız, bu ürünü normalden daha ucuza satın alabileceksiniz! Bol şans!

ÇEVİR
Tebrikler!

Viprosta Max satın alırken %80 indirimden faydalanma hakkı elde ettiniz!

Tamam

Yorumlar

Vedat_99
Viprosta Max çok etkilidir. Ben teyit edebilirim. Doktor bir arkadaşım almamı önerdi. Klinikte arkadaşlarına bu ilaç için reçete yazmasına izin vermiyorlarmış. Viprosta Max bana çok faydalı oldu, prostat iltihabım iyileşti. Şimdi 59 yaşında olmama rağmen genç bir erkek gibi ereksiyonum var!
·
1 min
Meryem Yulaf
Kocam prostat iltihabı hastası. Tedavi olmak istiyor ama nasıl yapılacağını bilmiyor ve doktora gitmeyi reddediyor. Daha önce bir doktora görünmüş. Rektal masaj yaptırmasını önermiş. Kabul etmedi. Şimdi Viprosta Max sipariş ettik.
·
22 hrs
Nejat Korkmaz
Bu ilginç makale için teşekkür ederim. Zaten 3 yıldır prostat tedavisi görüyorum. Ne yaparsam yapayım bu hastalıktan kurtulamadım. Viprosta Max sipariş ettim. Neyse ki ellerinde varmış ama bitmek üzere olduğunu söylediler.
·
22 hrs
·
Now
Tarık Şimşek
63 yaşındayım ve prostat tümöründen muzdaribim. Viprosta Max bana yardımcı olabilir mi?
·
21 hrs
·
Now
Cihan Sabuncu
Doğru, Türkiye’de tıp geri kalmış. Sesini yükseltmeye cesaret eden bu doktor sayesinde gerçeği öğrendik
·
18 hrs
Cemal Aydın
Ben bu ilaçla tedavi oldum. Çok çabuk iyileştim. Artık çok sık tuvalete gitmiyorum ve idrar yaparken ağrı hissetmiyorum. Herkese tavsiye ederim. Bu web sitesinden indirimli sipariş verdim. Eczanelerde bulamazsınız, ben aradım bulamadım.
·
18 hrs
Ahmet Demir
Hastalarına bu kadar önem veren bu doktorlar olduğu için şanslıyız! İlaç mükemmel! 3 gündür alıyorum ve idrara çıkmamı hemen düzenledi. Acı kesildi. Kullanmaya devam edeceğim. Öneriler için teşekkürler. Önce inanmamıştım ama sadece 3 gün kullandıktan sonra daha iyi hissetmeye başladım.
·
17 hrs
Ergun Çelik
Prostat iltihabı hiçbir koşulda göz ardı edilmemelidir. Arkadaşım doktorlardan ve masajdan korktuğu için umursamadı. Sonuçta kanser oldu ve vefat etti...
·
16 hrs
Metin Kılıç
Teşekkür ederim! Sipariş ettim. 2 gün içinde teslim edeceklerine söz verdiler. Hoş bir sürprizdi.
·
16 hrs
Derya Can
Babam prostat iltihabı hastasıydı. İki ay önce Viprosta Max sipariş ettim. 10 gün aldı. Ve %100 iyileşti. Ona antibiyotik alması için reçete yazan doktor gözlerini kocaman açtı, bu ilacı duymamış. Babam ona inanmadı. Tüm doktorlar yalancıdır.
·
16 hrs
Osman Özer
Beni dinleyin, çünkü 7 defa prostat iltihabı tedavisi oldum! Tüm hapları atın ve Viprosta Max sipariş edin. Gerçekten faydası olan tek ürün!!! Diğerleri para tuzağıdır. Aslında günümüz doktorları birer satış elemanılar. İnsanlar onlara sağlıkları ve yaşamları konusunda güveniyor ve onlar bundan para kazanıyorlar!!!
·
15 hrs
Serkan Polat
7 gündür Viprosta Max kullanıyorum. Çok etkili oldu. 2–3 gün içinde ağrılarım neredeyse tamamen geçti ama prostatımı da iyileştirmek için tedaviye devam edeceğim.
·
14 hrs
Salih Öztürk
Teşekkürler! Başvuruyu gönderdim. Yönetici bana stoklarının hızla tükenmekte olduğunu söyledi. Acele edin ve hemen sipariş verin!
·
14 hrs
Viprosta Max'yı indirimli alın